Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře
last, first minute a jiné

Možná, že již dnes u nás naleznete přesně to, po čem už dlouhou dobu toužíte. Všechny cestovní kanceláře s popisem, co a za kolko nabízí, máte na jediném místě!

CK Kellner

V roce 1992, kdy byla společnost CK Kellner založena, začala tato firma podnikat pobytové zájezdy do Itálie. V roce 1993 se již repertoár rozrostl o Chorvatsko a do dnešních dní přetrvává u této společnosti zaměření na země ve středomoří. Nabídka se však rozrostla také o velké množství poznávacích zájezdů. Doprava je obvykle autokarová nebo vlastní, avšak CK Keller nabízí také letecké zájezdy. Pokud chcete ušetřit, podívejte se na last minute a first minute akce této společnosti a ušetřete až několik tisíc korun na osobu!


Pokud se rozhodnete vyrazit se společností Kellner na pobytovou dovolenou, můžete vyrazit do Chorvatska, Bosny a Hercegoviny nebo do Itálie. Láká-li vás spíše poznávání než odpočinek na pláži, Kellner poskytuje vícedenní poznávací zájezdy do Skandinávie, Holandska, Itálie, Velké Británie, Irska, Švýcarska, Francie, Španělska, Maroka, Egypta, Rakouska, Německa a Chorvatska. Jednodenní poznávací výlety s touto společností vás pak zavedou do Rakouska či Německa. Pokud jste se ještě nerozhodli, co podniknete v další sezóně, podívejte se na nabídku CK Kellner 2017.